Akademia Managera Ochrony Zdrowia

Akademia Managera Ochrony Zdrowia

Akademia Managera Ochrony Zdrowia to spotkanie specjalistów branży medycznej, podczas którego poruszone zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem placówkami medycznymi w obecnych czasach

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Poznasz praktykę nie teorię.
Prelegenci konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, to praktycy zarządzania podmiotami medycznymi i medycyny estetycznej.

Rozwiązujemy autentyczne problemy.
W trakcie konferencji pracujemy na autentycznych problemach uczestników. Dzielimy się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży healthcare.

Przedstawiamy konkretne rozwiązania.
Z wydarzenia wyjdziesz z konkretnymi rozwiązaniami do zastosowania, a zmiany i efekty będą widoczne nie po miesiącach, a dniach czy tygodniu stosowania.

Pomagamy skutecznie sprzedawać usługi zdrowotne, pozyskiwać pacjentów oraz zarządzać placówką medyczną w internecie.

 

Z udziału w konferencji skorzystają najbardziej:

Akademia Managera Ochrony Zdrowia VII odbędzie się już 29 i 30 listopada 2022 r. w formule dwudniowego wydarzenia wypełnionego prelekcjami ekspertów z branży, indywidualnymi konsultacjami oraz bankietem na zakończenie pierwszego dnia wydarzenia. Równolegle wydarzenie będzie transmitowane online dla uczestników, którzy nie mogą wziąć udziału w spotkaniu na żywo i wybiorą dostęp zdalny do wydarzenia.

 

Tematyka spotkania:

Więcej informacji znajdziesz na https://konferencja.amoz.edu.pl/

STOMOZ jest partnerem konferencji AMOZ

 

Galeria

Partnerzy