Menedżerowie STOMOZ ukończyli studia MBA

Menedżerowie STOMOZ ukończyli studia MBA

Członkowie STOMOZ ukończyli studia podyplomowe EMBA w Ochronie Zdrowia realizowane przez Prometriq Akademię Zarządzania w Sopocie

Ok. 30 menedżerów opieki zdrowotnej - członków STOMOZ z całego kraju, reprezentujących zarówno publiczne jak i prywatne podmioty wykonujące działalność leczniczą, wszystkich rodzajów świadczeń skorzystało z oferty Prometriq Akademii Zarządzania w Sopocie - Collegium Prometriqum i ukończyło 3,5 semestralny program szkolenia podyplomowego Executive MBA w Ochronie Zdrowia, w grupie 39 i 40. Program walidowany był  przez Porto Business School - University of Porto i realizowany wspólnie z Wyższą Szkołą Biznesu i Administracji w Gdyni. 

Program szkolenia zwalnia z obowiązkowego egzaminu kwalifikacyjnego dla menedżerów publicznych podmiotów leczniczych, o którym mowa w projekcie ustawy o modernizacji i poprawie efektywności szpitalnictwa.

Zarząd Główny STOMOZ w ramach realizowanego przez nasze stowarzyszenie programu EduMenedżer Zdrowia, polegającego na wspieraniu inicjatyw edukacyjnych menedżerów, m.in. rekomendowaniu studiów podyplomowych, w tym także typu MBA wśród naszych członków, nawiązał współpracę z Prometriq Akademią Zarządzania w Sopocie. Rezultatem tej współpracy była rekomendacja studiów Executive MBA w Ochronie Zdrowia realizowanych przez Prometriq. 

Gratulujemy absolwentom i dziękujemy Prometriq Akademii Zarządzania za tą współpracę.

Partnerzy