Wyjazd studyjny na Litwę

Wyjazd studyjny na Litwę

Zapraszamy wszystkich członków STOMOZ do udziału w wizycie studyjnej na Litwie - w Wilnie i w Kownie - w dniach 20 - 22 czerwca 2019r. (tuż po Walnym Zjeździe Delegatów STOMOZ w Suwałkach). 

 

STOMOZ po raz kolejny wyjeżdza za granicę w poszukiwaniu nowych doświadczeń i dobrych praktyk związanych z zarządzaniem ochroną zdrowia. Tym razem jedziemy na Litwę - do Wilna i Kowna. W Wilnie odwiedzimy szpital uniwersytecki, zaś w Kownie szpital psychiatryczny. W programie wyjazdu studyjnego przewidujemy:

Językiem komunikacji będzie język angielski, jednak osoby które nie posługują się nim z pewnością będą mogły liczyć na pomoc językową ze strony osób które mówią po angielsku.

Osoby zainteresowane udziałem w wyjeździe studyjnym proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego w linku: https://forms.gle/UC4dwqubMuihMPPYA

Koszt udziału w wizycie wynosi 1000 zł i powinien zostać wpłacony w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8.04.2019r. na konto Oddz. Dolnośląskiego, nr rach.: 49 1500 1067 1210 6010 7107 0000

 

Szczegółowych informacji w sprawie wyjazdu udzielają: Iwona Mazur (iwona.mazur@stomoz.pl), Piotr Karniej (piotr.karniej@stomoz.pl)

Zapraszamy do wspólnego wyjazdu :)

 

Załączniki

Partnerzy