Walny Zjazd Delegatów w Suwałkach

Walny Zjazd Delegatów w Suwałkach

Zarząd Główny informuje, że Walny Zjazd Delegatów STOMOZ oraz członków niebędących delegatami odbędzie się w tym roku w Suwałkach w dniach 18 - 19 czerwca 2019r.

 

Zakończyły się Walny Zjazd Delegatów STOMOZ i konferencja "Aktualne wyzwania współczesnego zarządzania placówkami ochrony zdrowia" w Suwałkach. Zarząd Główny bardzo serdecznie dziękuje organizatorowi - Oddziałowi Dolnośląskiemu, głównemu Partnerowi Strategicznemu: Specjalistycznemu Psychiatrycznemu SPZOZ w Suwałkach i dyrektor Bożenie Łapińskiej, za ogromny wysiłek włożony w organizację spotkania. 

Dziękujemy partnerom zjazdu: firmie KAMSOFT - operatorowi systemu OSOZ, TZMO S.A., Wydawnictwu Wiedza i Praktyka, Wydawnictwu Wolters Kluwer Sp.zo.o., firmie Prognosis Sp.zo.o., Grupie IMPEL S.A.

Dziękujemy wykładowcom, którzy podzielili się z uczestnikami konferencji swoją wiedzą i doświadczeniem: podinsp. Wojciechowi Bajeńskiemu, Dariuszowi Wasilewskiemu, Janowi Janiszewskiemu, Maciejowi Tarasiukowi, Krzysztofowi Nyczajowi, Radosławowi Harasimowi.

 


 

Organizatorem Zjazdu jest Oddział Dolnośląski i członkowie tego oddziału pracujący na Podlasiu. Prosimy o zarezerwowanie terminu przez delegatów z poszczególnych oddziałów oraz o zgłaszanie list osób zainteresowanych udziałem prezesowi Oddz. Dolnośląskiego Krystynie Barcik (na adres: krysiabarcik@wp.pl lub lucyna.maziak@stomoz.pl) w jak najwcześniejszym terminie.

O szczegółach zjazdu, w tym informację o programie i miejscu, osoby zgłoszone do udziału przez prezesów zostaną powiadomione odrębną wiadomością. Informacje o kosztach udziału w Walnym Zjeździe zostały przekazane prezesom oddziałów, z którymi prosimy kontaktować się w regionach w sprawie wyjazdu.

Załączniki

Partnerzy