Lider e-zdrowia 2019

Lider e-zdrowia 2019

Dziennik Gazeta Prawna wraz Ministerstwem Zdrowia oraz Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia zapraszają do udziału w konkursie „Lider e-zdrowia 2019”.

Celem konkursu jest promowanie dobrych praktyk w zakresie informatyzacji systemu ochrony zdrowia oraz upowszechnienie rozwiązania jakim jest e-recepta.

 

Kategorie konkursowe:

Indywidualne (Profesjonalista Medyczny)

Jesteś lekarzem, lekarzem dentystą, pielęgniarką lub położną? Wszystkie wystawione przez Ciebie e-recepty niezależnie od miejsca w których je wystawiasz będą brały udział w konkursie.

 

Grupowa Praktyka

Opiekujecie się pacjentami wspólnie? E-recepty wystawione przez każdego z Was na numer Waszej praktyki będą brały udział w konkursie.

 

Zakład leczniczy

Reprezentujesz zakład leczniczy (centrum medyczne, szpital, przychodnia)? Zgłoś do konkursu lokalizację, w której udzielane są świadczenia medyczne. Wszystkie e-recepty wystawione w zgłoszonej przez Ciebie lokalizacji będą brały udział w konkursie.

 

Samorządy terytorialne

Jesteś zaangażowanym samorządowcem? E-recepty wystawione przez wszystkie podmioty świadczące usługi medyczne na zgłoszonym przez Ciebie obszarze będą brały udział w konkursie.

 

Nie czekaj! Wystaw e-receptę już dziś i zostań Liderem e-zdrowia! Udział w konkursie jest bezpłatny.

Więcej: https://www.gazetaprawna.pl/konferencje/ezdrowie/zasady_konkursu.html

Kontakt: Katarzyna Dyniec tel. 22 530 44 86, katarzyna.dyniec@infor.pl

 

Partnerzy